MUZYKA-POEZJA-TEATR-PLASTYKA

Jeżeli nie wiesz, dokąd idziesz , na pewno zajdziesz gdzie indziej

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-11-07 15:41:44

aktor
Użytkownik
Dołączył: 2020-11-13
Liczba postów: 36
WindowsFirefox 94.0

Listopadowe (2007) odwiedziny w Liceum Ogólnokształcącym w Bystrzycy

.
Listopadowe (2007) odwiedziny w Liceum Ogólnokształcącym w Bystrzycy Kłodzkiej


.
Kochana "buda"!
Opuściłam te mury w 1967 r. i od tego czasu tęsknię i bardzo miło wspominam spędzone tam lata, ponieważ edukację w tym budynku rozpoczęłam od 1-szej klasy szkoŁy podstawowej.
Potem (w 1962 r.) utworzono Liceum Medyczne Pielęgniarstwa, które miałam zaszczyt ukończyć.

I było tam również Liceum Ekonomiczne...

Tak więc mury te widziały najszczęśliwsze moje lata dzieciństwa i młodości,w zloty i upadki.

Tatiana


tania1.JPG

tania2.JPG


Tatiana Pitak przegląda kronikę szkolną podczas odwiedzin budynku, w którym mieściło się kiedyś Liceum Medyczne Pielęgniarstwa (2007)



tablica1.JPG

tablica2.JPG


Odpowiedź przy tablicy szkolnej w tej samej sali klasowej, co przed 40 laty. Jakże łatwo dzisiaj odpowiadać na trudne wówczas pytania.



aula1.JPG

piano2.JPG


Ogromna niegdyś aula, w której pisałam maturę, dzisiaj wydaje się malutka i przytulna [sred])



biblioteka2.JPG

biblioteka1.JPG

Lekcja w bibliotece szkolnej na temat sztuki zapamiętywania. Dobrym treningiem jest czerpanie pełną garścią ze skarbnicy pamięci wielu ludzi - biblioteki.



tania3.JPG

dyrekcja1.JPG

Spotkanie ze szkołą po 40 latach, zakończyła bardzo sympatyczna rozmowa z mgr Krystyną Magierowską-Kasza, dyrektorką Liceum Ogólnokształcącego w Bystrzycy Kł, w którego budynku (gościnnie) mieściło się Liceum Medyczne Pielęgniarstwa.


dyrekcja3.JPG

Listopad 2007- pożegnalna fotografia.


uczniowie.JPG

Do miłego spotkania z wszystkimi koleżankami i kolegami  z ławy szkolnej.

...
ach..., żeby tak znowu usiąść przy fontannie..
Kto chętny na wirtualne wspominki?

.

Wiadomość dodana po 05 min 04 s:
http://www.pitak.mojeforum.net/viewtopic.php?id=120

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
zzr-22 - cytadele - hs3 - motoceno - landpl