MUZYKA-POEZJA-TEATR-PLASTYKA

Jeżeli nie wiesz, dokąd idziesz , na pewno zajdziesz gdzie indziej

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-11-13 15:46:07

poezja
Użytkownik
Dołączył: 2021-01-13
Liczba postów: 14
WindowsChrome 95.0.4638.69

2007-Szukam swoich korzeni-mojego pochodzenia (Libawa,Wilno))

Nasze forum - POLONIA.LV - Strona internetowa polonii
http://www.polonia.lv › forums


(Związek Polaków na Łotwie)
Z nami    09-12-2007
E-mail:    
WWW:    
Skąd:    Koszalin-Polska
Posty:    1
    Temat:
Serdecznie pozdrawiam
________________________________________
  Tak się cieszę, że mogłam się tu znaleźć. Szukam swoich korzeni-mojego pochodzenia.
Wiem, że moja św. pamięci Mama urodziła się w Libawie i być może mieszkają tam jej krewni. Siostra cioteczna Jadwiga Arcimowicz, a na pewno jej dzieci i wnukowie.
Mój dziadek Adolf Zarachowicz ur.1868r.syn Kazimierza i Karoliny z domu Jankowska ożenił się z Marią Arcimowicz,córką Jana i Julji z Romanowskich.Tyle wiem na pewno.
Może odezwie się ktoś z wymienionych rodzin-bardzo na to liczę. Łaczę pozdrowienia 
Odpowiedz z cytatem   

________________________________________Tania



  Krystyna Morżewska
10-12-2007 09:03 <<

(Związek Młodych Polaków na Łotwie)


Z nami    13-10-2007
E-mail:    
WWW:    
Skąd:    Dyneburg-Ryga
Posty:    9
    Temat:
Serdecznie pozdrawiam
________________________________________
Tatiana Pitak pisał:
 
Tak się cieszę, że mogłam się tu znaleźć. Szukam swoich korzeni-mojego pochodzenia.
Wiem, że moja św. pamięci Mama urodziła się w Libawie i być może mieszkają tam jej krewni. Siostra cioteczna Jadwiga Arcimowicz, a na pewno jej dzieci i wnukowie.
Mój dziadek Adolf Zarachowicz ur.1868r.syn Kazimierza i Karoliny z domu Jankowska ożenił się z Marią Arcimowicz,córką Jana i Julji z Romanowskich.Tyle wiem na pewno.
Może odezwie się ktoś z wymienionych rodzin-bardzo na to liczę. Łaczę pozdrowienia 
#
Dzień dobry! Prawdopodobnie znam Pani siostrę cioteczną. Jadwiga Arcimowicz była moją nauczycielką języka niemieckiego w szkole polskiej w Dyneburgu. Może Pani napisać do mnie meila krzysia@inbox.lv - wtedy podam numer, a może nawet znajdę adres p. Jadwigi. Pozdrawiam. Krystyna M.

http://www.polonia.lv/forums.php?cPath=1&lang=2&ftid=7
.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
faketaxipl - goldlife - xonia - forumdream - wtf-ero