MUZYKA-POEZJA-TEATR-PLASTYKA

Jeżeli nie wiesz, dokąd idziesz , na pewno zajdziesz gdzie indziej

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-07-08 16:59:02

terapeuta
Użytkownik
Dołączył: 2021-02-13
Liczba postów: 13
WindowsChrome 100.0.4896.75

Władysław, Twoi znajomi polubili Twoje posty 54 000 razy!

.



Cieszymy się, że na Facebooku dzielisz się chwilami ze swojego życia z ważnymi dla Ciebie osobami. Oto szybki przegląd niektórych zdjęć polubionych przez Twoich znajomych.



Władysław Pitak zaktualizował swoje zdjęcie w tle.
17 maja 2017  •
Grono odbiorców: Publiczne

18486046_1513755451989024_3842967004592781406_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=19026a&_nc_ohc=wMLFSmWUX64AX8ETxTU&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=00_AT9hhDvqbR-oVevRl5F2F7Mh_A0vXHxzVKfk7AMOfJK08w&oe=62EF3FF3



42Stanislawa Schreuder, Krystyna Pilecka i 40 innych użytkowników



•    Jan Półgęsek
Władzy,już kiedyś napisałem,jesteś nie do zdarcia.Warto powtórzyć.Jak napisałeś jaki masz staż pracy,to mnie powaliles na dobre.Jestem pewien na 100%,że kochasz to,co robisz.       


Władysław Pitak
Jan Półgęsek

Janku, moje zdrowie fizyczne nie zawsze było moją mocną stroną. Z tego powodu nieustannie korzystałem z okazji , aby doskonalić siebie w umyśle i woli. Do tego potrzebna była także wiedza i odpowiedni trening. Polubiłem poznawanie wszystkiego, co mogło dodać mi mądrości, umiejętności artystycznych, pedagogicznych i terapeutycznych. W oczach moich kolegów i koleżanek, znajomych, przełożonych i podwładnych byłem INNY od nich. Jedni mnie lubili, inni - wprost przeciwnie. Jedni mówili, że jestem kontrowersyjny, inni, że jestem kompetentny i gwarantuję im sukces.

Miałem w życiu kilka wpadek, ale nigdy nie traktowałem ich jako porażki . Miałem też kilka sukcesów, ale nigdy nie oczekiwałem specjalnych przywilejów. Czasami szedłem pod prąd sprawiając wrażenie, że poddaję się zmianom, a czasami - zdecydowanie odstępowałem od udziału w akcjach niezgodnych z moimi poglądami.

Sumując - byłem i jestem, jaki jestem i dobrze mi z tym. Nie krzywdzę nikogo i pocieszam tych, którzy mi źle życzyli, bo kocham świat, taki, jaki jest. Serdecznie pozdrawiam.




Jan Półgęsek
Władysław Pitak To mądre podejście do swojego życia,ale niezwykle trudne.
   
•   

W.B. Wiśniewska
Panie Władysławie,
gratulacje
za dobro (talent i twórcze dokonania) , którym się Pan dzieli z nami. Serdeczne pozdrowienia.


Władysław Pitak
W.B. Wiśniewska Dziękuję za
gratulacje
i serdecznie pozdrawiam.


•   

Stanislawa Schreuder
Gratulacje
, podziw i szacunek dla Twojej roznorodnej działalności pozdrawiam serdecznie



Władysław Pitak
Stanislawa Schreuder

Stasiu, ja także od wielu lat podziwiam i szanuję Twoje działania w oświacie, kulturze i sztuce. Twoje dytyramby przy okazji moich jubileuszy, a także wspólne występy estradowe w dużych i kameralnych imprezach literacko-muzycznych na długo pozostaną w mojej pamięci jako najpiękniejsze chwile mojego życia. Serdecznie pozdrawiam.



Stanislawa Schreuder
Władysław Pitak

Andrzeju, od dawna tworzyliśmy wiele pięknych programów i cieszę się, że dalej działamy, ja skupiłam się na poezji i prozie, Ty oprócz poezji na wielu różnorodnych formach, ważne, że tworzymy, nie ustajemy, jesteśmy aktywni, pozdrawiam serdecznie, miłego wieczoru, kolorowych snów


Helena Kwadrans
Podziw i uznanie ! Pozdrawiam serdecznie.

   

Wiesława Kurowska
BRAWO



Władysław Pitak
Wiesława Kurowska
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
zzr-22 - yourownstory - landpl - zarazeniepbfpl - motoceno