MUZYKA-POEZJA-TEATR-PLASTYKA

Jeżeli nie wiesz, dokąd idziesz , na pewno zajdziesz gdzie indziej

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-02-13 11:26:24

artysta
Administrator
Dołączył: 2019-11-21
Liczba postów: 185
WindowsChrome 88.0.4324.150

STYCZEŃ 2016 w Koszalinie POEZJĄ MALOWANY

.

Wieczór Literacko-Muzyczny Krajowego Bractwa Literackiego, który odbył się 25 stycznia 2016 r. w Klubie KSM NASZ DOM w Koszalinie przebiegał pod hasłem: STYCZEŃ POEZJĄ MALOWANY.


00.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

.
Zwyczajowo spotkanie prowadzili Krystyna Pilecka i Roman Dopieralski, gościem wieczoru był Mikołaj Kobus, który w towarzystwie Michała Dolaka z Klubu "Nasz Dom" wzbogacał spotkanie muzycznie.


10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

.
Po uroczystym przywitaniu i po wstępnym felietonie nastąpiło huczne otwarcie noworocznych szampanów , a następnie wszyscy uczestnicy spotkania odśpiewali STO LAT.


01.jpg

02.jpg

03.jpg



.
Program składał się z 4 części, w których koszalińscy poeci mieli okazję dwukrotnie zaprezentować swoje utwory.



04.jpg

05.jpg

.
Ja (Władysław Pitak) wystąpiłem w 3 części z prologiem do mojego monodramu pt. JAK ZROBIĆ KARIERĘ wg Parkinsona. Krysia Pilecka zapowiadając mnie dodała, że za ten monodram w 1976 r., podczas Ogólnopolskich Spotkań Amatorskich Teatrów Jednego Aktora w Zgorzelcu otrzymałem główną nagrodę oraz rekomendację do udziału Ogólnopolskim Festiwalu Zawodowych Teatrów Jednego Aktora w Toruniu.


15.jpg

16.jpg

17.jpg



18.jpg

19.jpg

.
Sukcesy aktorskie, absolutorium na studiach teatralnych i solidne przygotowanie do egzaminu przed komisją Aleksandra Bardiniego zakończyły się dyplomem aktorskim, a rok później - uprawnieniami reżysera estradowego.


20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg
.
Co by nie powiedzieć, to występ z fragmentem tego monodramu, w 40. rocznicę premiery, był dla mnie dużym przeżyciem .
.
Zapraszam do galerii z tego spotkania.
.
Władysław Andrzej Pitak

.



25.jpg

26.jpg

27.jpg

28.jpg

29.jpg



.

Literary-Musical Evening National Literary Brotherhood, which took place on January 25, 2016. Club KSM OUR HOME in Koszalin be entitled: JANUARY PAINTED POETRY.
.
Customarily meeting led by Krystyna Pilecka and Roman Dopieralski, guest of the evening was Nicholas Kobus, who accompanied Michael Dolák from the Club, "Our House" meeting enriched musically.


30.jpg

31.jpg

32.jpg

33.jpg

34.jpg

.
After the ceremonial greeting and after the initial column, there was a boisterous opening of the New Year's champagne, and then all the participants sang a hundred years.
.
The program consisted of four parts where poets Koszalin twice had the opportunity to present their works.


35.jpg

36.jpg

37.jpg

38.jpg

39.jpg

.
I stepped into 3 parts with a prologue to my monodrama "How to make a career" by Parkinson's. Christie Pilecka announcing my performance added that for this monodrama in 1976. During the national meetings of Amateur Theatres of One Actor in Zgorzelec received the main prize and the recommendation to attend the National Festival of Professional Theatres of One Actor in Torun.


40.jpg

41.jpg

42.jpg

43.jpg

44.jpg

.
The successes of my acting, discharge in higher education theater and a solid preparation for the exam before a committee Aleksander Bardini ended up acting diploma and a year later - the director's powers entertainer.
.
That's not to say that performance with a fragment of the monodrama, the 40th anniversary of the launch was for me a great experience.
.
Check out the gallery of the meeting.
.
Wladyslaw Andrew Pitak



45.jpg

46.jpg

47.jpg

48.jpg

49.jpg


https://www.facebook.com/andrzej.pitak/ … 222&type=3


50.jpg


.
@
http://www.pitak.fora.pl/zycie-towarzys … .html#1488

.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
zarazeniepbfpl - hs3 - zzr-22 - cytadele - nostrolenka