MUZYKA-POEZJA-TEATR-PLASTYKA

Jeżeli nie wiesz, dokąd idziesz , na pewno zajdziesz gdzie indziej

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-02-17 10:55:05

Walenty
Gość
WindowsChrome 88.0.4324.150

Donald Trump chciał zabić prezydenta. Ujawniono nowe fakty

.

BB1dIVQR.img?h=434&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=f&x=768&y=226


© RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER Donald Trump chciał zabić prezydenta.

Według doniesień współpracowników były prezydent Donald Trump planował zabić syryjskiego przywódcę. Decyzja została podjęta po atakach Baszara al-Asada na ludność cywilną.

Zdaniem K.T, MacFarland, byłej doradczyni ds. bezpieczeństwa, amerykański prezydent podejmował wiele impulsywnych decyzji. Jedną z nich był plan zamachu na Baszara al-Asada.


Do tak ostrej reakcji głowy państwa przyczyniły się ataki dyktatora na ludność cywilną Syrii.


No cóż, panie przewodniczący, nie możesz tego zrobić". Spytał dlaczego, a ja powiedziałem "Cóż, to jest akt wojenny" - poinformowała republikańska polityk programie dokumentalnym BBC.


Doradcy Donalda Trumpa odradzali głowie podjęcia tak ryzykownych działań. Przywódca USA nie zamierzał odpuścić i szukał sposobów na ukaranie dyktatora.


Trump patrzył na mnie gniewnie, składając ręce w ten charakterystyczny sposób Donalda Trumpa. Wiedziałam, że chciał w jakiś sposób ukarać Asada i nie pozwolić mu ujść na sucho - relacjonuje MacFarland.


Syryjski przywódca niezwykle brutalnie tłumił protesty. Przeciwko ludności używano silnie toksycznego gazu sarin. Zamordowano również tysiące ludzi.


K.T McFarland straciła pracę kilka miesięcy później. Powodem zakończenia współpracy miała być jej stronniczość. Była doradczyni pracuje obecnie jako komentatorka telewizyjnej stacji Fox News.





https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/po … d=msedgntp


.

#2 2021-02-17 11:47:38

Walenty
Gość
WindowsChrome 88.0.4324.150

Odp: Donald Trump chciał zabić prezydenta. Ujawniono nowe fakty

.
Tak media manipulują informacją. Pierwsze skojarzenie: Prezydent Trump chciał zabić prezydenta ... Dudę. To sugeruje fotografia. Już w pierwszym zdaniu dowiadujemy się, że: "Według doniesień współpracowników były prezydent Donald Trump planował zabić syryjskiego przywódcę. " Jeżeli nie zajrzymy do tekstu, w pamięci pozostanie wiadomość sugerowana w tytule i fotografii.
.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
safelife - divinemta - smileteam - 3gwiazdki - piwnica